Gospodarstwo agroturystyczne w podkarkonoskiej wsi Mysłakowice to wspaniałe miejsce do wypoczynku zarówno urlopowego jak i weekendowego.

Pragniemy zaoferować Państwu możliwość bezpośredniego kontaktu z przyrodą Karkonoszy, połączoną z niczym niezmąconym spokojem oraz czystym powietrzem.

Aby nasi goście mogli komfortowo odpocząć oddajemy do ich dyspozycji ciepłe i przytulne pokoje. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, TV oraz czajnik bezprzewodowy.

Posiadamy pokoje: 1,2,3,4 osobowe.
Posiadamy równiez osobną salę dla gości.

W razie potrzeby nasi goście mogą skorzystać z mistrzowsko przygotowanych przez gospodynię posiłków.

Na terenie gospodarstwa znajdują się miejsca parkingowe.

Wszystkich , którzy chcą bezpiecznie i bez zgiełku wielkomiejskiego odpocząć zapraszamy do Karkonoskiej okolicy. Odnajdą się tu amatorzy górskich wędrówek -bliskość wszelkiego rodzaju szlaków pozwala delektować się spacerami w góry. Turyści o mocnych nerwach lubiący adrenalinę skorzystają z wspinaczki skałkowej, quadów itp.

Odkrywców pałaców i zamków zainteresują miejsca i związane z nimi wydarzenia, które przyprawiają o dreszcze...i prowadzą przez mroczne opowieści o mieszkańcach dolnośląskich rezydencji- zbrodniach, namiętnościach i duchach pokutujących po dzisiejszy dzień w ostałych ruinach.

Grzybiarze, wędkarze, rowerzyści i miłośnicy jazdy konnej mają do dyspozycji spokojne i malownicze trasy. Jednym słowem Duch Gór otwiera przed nimi cały swój ogród... do zwiedzania którego zapraszają was właściciele Gospodarstwa Agroturystycznego "Pod Śnieżką.


© 2008-2014 - bariz.plhttps://mambiznes.pl/ Ciuszki dostawa zakupów do domu tesco biedronka warszawa Vivendi Elliott