Pokój hotel 5-gwiazdkowy

Polecane hotele 5-gwiazdkowe w Polsce

Marzysz o tym, aby spędzić noc w bajkowym, 5-gwiazdkowym hotelu? Chcesz zaraz po przebudzeniu podziwiać przepiękną panoramę najpopularniejszych polskich miast? Sprawdź polecane przez nas hotele i spełnij swoje marzenie.

1. Sopot Hotel Rezydent

Ten 5-gwiazdkowy hotel znajduje się naprzeciwko dworca kolejowego, tuż obok słynnego deptaku Bohaterów Monte Cassino i Sopockiego Molo, a jego stylowe wnętrza przypadną do gustu zarówno gościom indywidualnym, jak i biznesowym. Hotel znajduje się zaledwie 500 metrów od plaży, znajdują się w nim pokoje i apartamenty o różnym komforcie, restauracja, kawiarnia, SPA i liczne sale konferencyjne. Hotel Rezydent w Sopocie oferuje również usługi cateringowe oraz wesela.

Wszystkie z 65 pokoi znajdujących się w tym hotelu zostało starannie zaaranżowanych. Znajdują się w nich funkcjonalne i stylowe meble, miękkie dywany i zasłony oraz pościel wykonana ze szlachetnych tkanin. Hotel Rezydent w Sopocie to klasa sama w sobie. Zakwaterowanie znajdą tam nawet najbardziej wymagający goście – w wytwornym Apartamencie Sopockim.

2. Grant Hotel w Krakowie

Jeśli marzysz o noclegu w ekskluzywnym hotelu z historią, to Grant Hotel będzie idealnym wyborem. Budynek, w którym mieści się ten hotel, w XIX wieku został zakupiony przez Aleksandra i Marcelinę Czartoryskich, którzy zgromadzili w nim dzieła sztuki i pamiątki związane ze swoim rodem. Wnętrze hotelu wygląda, jakby zatrzymało się w czasie (oczywiście w pozytywnym znaczeniu) – 64 eleganckie pokoje, a w tym słynny Apartament Marmurowy o powierzchni około 100 metrów kwadratowych to tylko część skarbów, jakie skrywa Grant Hotel. Oprócz tego znajdziesz w nim znakomitą restaurację oraz kawiarnię Grand Cafe, która w swoim wnętrzu od lat skupia elitę intelektualną Krakowa. A ile kosztuje nocleg w tym 5-gwiazdkowym hotelu? Poza sezonem, za 2-osobowy pokój możesz zapłacić około 450 złotych. To nie aż tak wysoka kwota, jak na niezwykle wysoki komfort tego miejsca.

pokój hotelowy

3. Hotel Monopol Wrocław

Kolejne miejsce z niezwykle długą historią to Hotel Monopol we Wrocławiu. To właśnie na balkonie tego hotelu przemawiał Adolf Hitler, a Jan Kiepura śpiewał dla zgromadzonej przed hotelem publiczności. Monopol Wrocław to miejsce, które łączy historię z nowoczesnością. Znajduje się tam luksusowe SPA, dwie restauracje, kawiarnia i taras letni z przepięknym widokiem na Wrocław. Hotel posiada komfortowe pokoje i apartamenty, można w nim również urządzić wesele.

4. Szklarska Poręba noclegi w Platinum Mountain

Ten 5-gwiazdkowy hotel to jeden z najpiękniejszych górskich resortów w Polsce. Podobnie jak wcześniejsze hotele przystosowany jest zarówno dla gości indywidualnych, jak i biznesowych. Platinum Mountain Hotel & Spa jest częścią Resortu, w którego skład wchodzą również Platinum Apartments, Five Seasons by Platinum Mountain i Bossa Nova (idealny dla wielbicieli regionu). Ten 5-gwiazdkowy hotel oferuje także liczne pakiety, np. na ferie czy z okazji świąt. W marcu można skorzystać także z pakietu na Dzień Kobiet, który obejmuje zakwaterowanie na 2 doby z wyżywieniem, pełen dostęp do basenu, jacuzzi i saunarium, a także Latino dance i coaching urody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top