Open post
Polecane ośrodki narciarskie w Polsce

Znane i polecane ośrodki narciarskie w Sudetach, Beskidach, Tatrach – LISTA

Beskid Sport Arena w Szczyrku Ośrodek narciarski Zieleniec Stacja narciarska Jaworzyna Krynicka Kotelnica Białczańska Beskid Sport Arena w Szczyrku Jeśli chcesz pojeździć na nartach w Beskidach, dobrym wyborem będzie ośrodek narciarski w Szczyrku Beskid Sport Arena…W Beskid Sport Arena czekają na ciebie również inne atrakcje, znajduje się tu bogato zaopatrzona wypożyczalnia rowerów i restauracja. góry i wędrówki w

Czytaj więcejMore Tag
Open post
aktywności na górze Śnieżka

Wydarzenia sportowe, anegdoty i historie góry Śnieżka

Anegdoty sportowe – „górskie morsowanie” i inne aktywności Śnieżka znana jest miłośnikom sportów. Corocznie dzieją się na niej wydarzenia liczne sportowe. Odbywają się tu maratony czy triatlony….Zimą popularny stał się również inny sport, którego nie polecają związani na co dzień z górską turystyką specjaliści. To „morsowanie”, polegające na wchodzeniu na wybraną górę w skąpym odzieniu.

Czytaj więcejMore Tag
Open post
Gdzie w góry z dziećmi

Gdzie w góry z dziećmi? 4 miejsca polecane na ferie.

Na miejscu działa szkoła narciarska, wypożyczalnie sprzętu oraz snowpark, gdzie miłośnicy freestylu i sportów ekstremalnych mogą poskakać wśród lodowych i śnieżnych przeszkód….Kotelnica Białczańska to największa stacja narciarska na Podhalu, która posiada łącznie czternaście kilometrów tras, od łagodnie nachylonych dla dzieci, po wymagające dla zaawansowanych pasjonatów sportów zimowych.

Czytaj więcejMore Tag
Scroll to top